Gdzie zrobić dobre zdjęcia w Gdańsku? na instagrama i tik toka, sesje zdjęciowe w plenerze

dobre miejsca na sesję zdjęciową gdańsk

Szukasz miejsca na sesję zdjęciową w plenerze w Gdańsku?

Gdańsk to urocze miasto, bogate w historię, architekturę i posiadające niepowtarzalny klimat. Przechadzając się ulicami tego niezwykłego miasta, nie sposób odmówić sobie chęci uwiecznienia jego piękna na fotografii. Ale gdzie znaleźć najlepsze miejsca, aby zrobić naprawdę wyjątkowe zdjęcia w Gdańsku? O to kilka propozycji, które trafią w punkt.

Sesje biznesowe

Jeśli planujesz sesję biznesową w plenerze jako tło doskonale sprawdzą się szklane budynki, których industrialny charakter od kilku lat jest niezwykle modny. Ceglaste ściany, gipsowa biel, aranżacje zieleni, które można spotkać przy biurowcach również są dobrym tłem dla sesji biznesowej o swobodnym charakterze.

Czemu ludzie wybierają Gdańsk? Gdzie znaleźć najlepszy nocleg?

Czemu ludzie wybierają Gdańsk? Gdzie znaleźć najlepszy nocleg?

Gdańsk to jedno z najładniejszych i z najbardziej rozbudowaną historią miasto w Polsce. “Starówka” nad wodą, bliskość do morza, architektura i porty. Do tego nowoczesne budownictwo, elegancja i wiele innych zalet, co przekłada się na prawie 3 miliony turystów w roku! 

Gdzie zjeść dobrego burgera w Gdańsku – kraftowe – nie fastfoody!

najlepsze burgery w gdańsku

Gdy już się przyjemnie rozgrzaliśmy – o czym pisałem we wcześniejszym artykule (GDZIE SIĘ “ROZGRZAĆ” W GDAŃSKU W ZIMNE WIECZORY – SWOJSKIE I NIESWOJSKIE NAPOJEpora coś przekąsić. Przygotujmy swoje podniebienia na podróż pełną aromatycznych przygód, gdyż przedstawię Wam przewodnik po miejscach, gdzie można zjeść naprawdę dobrego rzemieślniczego burgera w centrum Gdańsku! Poniższe lokalizacje to prawdziwe perełki na kulinarnej mapie miasta, a serwowane w nich burgery z pewnością zaspokoją apetyt niejednego smakosza.

Przed nami trzy propozycje, są to najczęściej odwiedzane przeze mnie burgerownie w centrum Gdańska, z czego pierwsza pozycja to top topów 🙂

Wyposażenie apartamentu na wynajem

Aby zadbać o komfort klienta należy wyposażyć apartament w coś więcej niż tylko kosmetyki pod prysznic. Każdemu zdarzyło się zapomnieć czegoś wybierając się w podróż. Zaopatrzenie mieszkania w przedmioty z poniższej listy może wpłynąć na pozytywną ocenę wynajmu i wdzięczność gościa.

Atrakcje dla dzieci w Trójmieście (co robić w Gdańsku, Gdyni czy Sopocie?)

atrakcje dla dzieci Gdańsk trójmiasto

Przyjeżdżasz z dziećmi na wakacje do Gdańska i zastanawiasz się jak zaplanować czas, by się nie nudziły? Świetnie! Mamy dla Ciebie kilka propozycji jak ciekawie spędzić urlop.

Jak dojechać z gdańskiego lotniska do centrum Gdańska?

lotnisko Gdańsk jak dojechać do centrum miasta

Do Gdańska przyjeżdża wiele osób, które nie znają miasta i zastanawiają się jak dostać się z lotniska do centrum miasta. Gdańskie lotnisko (GDN) jest trzecim obiektem tego rodzaju w Polsce pod względem wielkości. W 2021 roku obsłużyło ponad 2 miliony pasażerów. Do centrum Gdańska z lotniska jest 10 km. Jak najlepiej dostać się do centrum miasta?