Wyposażenie apartamentu na wynajem

Aby zadbać o komfort klienta należy wyposażyć apartament w coś więcej niż tylko kosmetyki pod prysznic. Każdemu zdarzyło się zapomnieć czegoś wybierając się w podróż. Zaopatrzenie mieszkania w przedmioty z poniższej listy może wpłynąć na pozytywną ocenę wynajmu i wdzięczność gościa.

Atrakcje dla dzieci w Trójmieście (co robić w Gdańsku, Gdyni czy Sopocie?)

atrakcje dla dzieci Gdańsk trójmiasto

Przyjeżdżasz z dziećmi na wakacje do Gdańska i zastanawiasz się jak zaplanować czas, by się nie nudziły? Świetnie! Mamy dla Ciebie kilka propozycji jak ciekawie spędzić urlop.

Jak dojechać z gdańskiego lotniska do centrum Gdańska?

lotnisko Gdańsk jak dojechać do centrum miasta

Do Gdańska przyjeżdża wiele osób, które nie znają miasta i zastanawiają się jak dostać się z lotniska do centrum miasta. Gdańskie lotnisko (GDN) jest trzecim obiektem tego rodzaju w Polsce pod względem wielkości. W 2021 roku obsłużyło ponad 2 miliony pasażerów. Do centrum Gdańska z lotniska jest 10 km. Jak najlepiej dostać się do centrum miasta?

Dlaczego warto przekazać mieszkanie na wynajem krótkoterminowy?

czy warto zlecić obsługę wynajmu krótkoterminowego

W ciągu kilku ostatnich lat popularną alternatywą dla hoteli stał się tzn. najem krótkoterminowy mieszkań. Coraz więcej osób przekłada wygodne i zapewniające prywatność mieszkanie nad hotel, w którym panują sztywne godziny zameldowania i brakuje swobodnego dostępu do kuchni.  Na duże zainteresowanie ofertami wynajmów krótkoterminowych wpływa nie tylko prywatność, ale atrakcyjna cena, wysoki standard, świetna lokalizacja a także możliwość prostej rezerwacji online.

Wszystko co musisz wiedzieć o wirtualnych spacerach (w apartamencie)

Wszystko co musisz wiedzieć o wirtualnych spacerach po apartamencie

Wirtualne spacery to świetny sposób na prezencję mieszkania/apartamentu na wynajem lub sprzedaż. Składa się na niego seria zdjęć sferycznych, czyli zdjęć panoramicznych o zasięgu 360 stopni. Seria ta umożliwia obejrzenie wnętrza mieszkania z każdej strony. Wirtualny spacer powinien odzwierciedlać prawdziwą przechadzkę po apartamencie.

Home staging – czym jest, ile kosztuje, gdzie znaleźć?

Home staging – czym jest?

Coraz więcej osób inwestuje w nieruchomości. Aby zachęcić potencjalnych klientów do naszego mieszkania warto skorzystać z usług home stagera. Home staging to profesjonalne przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu, jednak niewielkim kosztem. Dobre pierwsze wrażenie to główny cel home stagingu.

Odpowiednie dodatki, lampy i nieskazitelny porządek – dzięki tak niepozornym zmianom możemy znacznie podnieść́ wartość́ nieruchomości.

Czy warto inwestować w nieruchomości?

Czy warto inwestować w nieruchomości?

Kapitał, który posiadamy, możemy zainwestować na wiele sposobów. Jednym z nich jest ulokowanie go w nieruchomościach przeznaczonych do wynajmu. Od wielu lat jest to popularna forma inwestycji, ciesząca się dużym zainteresowaniem ze strony inwestorów prywatnych.

Zakładając, że mamy zgromadzony odpowiedni kapitał i decydujemy się na taki właśnie krok, musimy odpowiedzieć sobie na dwa ważne pytania: co i gdzie kupić?