Rozpocznij współpracę już dziś

Zapraszamy do współpracy właścicieli apartamentów z centrum Gdańska

Dzięki współpracy z Apartmore osiągną Państwo bardzo wysoki zwrot z inwestycji bez nakładu czasu i pracy.

Doświadczenie, dobra strategia i posiadanie indywidualnych kanałów sprzedaży, pozwala nam zapewnić bardzo dobre obłożenie przez cały rok, a nie tylko w wysokim sezonie. Zajmujemy się również wynajmem hybrydowym, który łączy w sobie rezerwacje na krótkie jak i długie terminy.

Nasze doświadczenie i wyniki potwierdzone są rzetelnymi rekomendacjami naszych klientów, które chętnie udostępniamy na życzenie nowych partnerów.

Na nasz obecny sukces składają się:
indywidualne kanały sprzedaży, z których nie korzysta konkurencja, zespół dostępny 24/7, zarówno dla gościa, jak i właściciela, perfekcyjne oceny i bardzo wysokie pozycje wyszukiwania w ogólnodostępnych portalach, kompleksowa obsługa gości, jak i powierzonego apartamentu

Nasze apartamenty obsługiwane są przez wyszkolonych pracowników, dbających o każdy detal, tak aby zarówno nasi Goście, jak i Państwo byli w pełni zadowoleni z naszych usług.

Co oferujemy

Kanały sprzedaży

Indywidualne kanały sprzedaży, znacznie zwiększające obłożenie. Wysoka sprzedaż bezpośrednia.

Kalendarz rezerwacji

Stały dostęp do kalendarza z informacją o obłożeniu apartamentu i cenami rezerwacji.

Wyposażenie

Pomoc w doborze i zakupie wyposażenia oraz przygotowaniu apartamentu do wynajmu.

Sesja zdjęciowa

Wykonujemy profesjonalną sesję zdjęciową apartamentu.

Obsługa techniczna

Pełna obsługa techniczna. Zatrudniamy własnych pracowników technicznych dbających o pełną sprawność apartamentów i nieprzerwany wynajem.

Wysokie wyniki sprzedażowe

Możemy pochwalić się udokumentowanym zwrotem z inwestycji w wysokości 7-9 % rocznie*. Oferujemy również przejrzystą umowę z zyskiem wypłacanym co miesiąc.

Rozpocznij współpracę

wykonaj swój pierwszy krok w biznesie i skontaktuj się z nami

* Wyniki za rok 2017, 2018 i 2019 oparte na przykładzie dwupokojowego mieszkania o powierzchni 36 mkw i trzypokojowego mieszkania o powierzchni 54 mkw.
Zwrot z inwestycji liczony jako łączna kwota przelewów do właściciela nieruchomości za 12 pełnych miesięcy, podzielona przez wartość zakupu mieszkania z rynku pierwotnego wraz z wyposażeniem.