BEZPIECZEŃSTWO I HIGIENA W APARTAMENTACH, A KORONAWIRUS

koronawirushttps://apartmore.pl/wp-content/uploads/2021/10/plansza-informacyjna-PFR-pion-lewa-490x350.jpg

Koronawirus postawił nas wszystkich w trudnym położeniu. Jako firma doskonale zdajemy sprawę sobie z tego, że wszyscy Goście chcieliby czuć się w pełni bezpiecznie podczas pobytu w naszych apartamentach.

We współpracy z producentami profesjonalnych środków do dezynfekcji, nasza firma sprzątająca opracowała specjalne procedury, pozwalające na zachowanie bezpieczeństwa zarówno Gości, jak i pracowników.

Wiemy, jak ważne w tym okresie jest poczucie bezpieczeństwa, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby apartamenty były przygotowane dla Państwa z zachowaniem najwyższych standardów higieny. Firma EkoClean gwarantuje wykonywanie dezynfekcji wszystkich powierzchni przy użyciu środków dedykowanych do zwalczania COVID-19.

Także podczas zameldowania staramy się ograniczyć kontakt do niezbędnego minimum. W biurze do dyspozycji naszych Gości i pracowników znajdują się środki do higieny rak. Klucze do apartamentów przekazujemy Państwu zdezynfekowane, w jednorazowych opakowaniach, a ich zwrot jest bezkontaktowy.

Ponadto dostosowaliśmy nasze działania do wytyczne dla funkcjonowania hoteli/obiektów/pensjonatów w trakcie epidemii COVID-19 w Polsce.